Detail referencie

Výsledky

Firme Unikol sme osvetľovali výrobnú halu. Svetelný tok a rozptyl osvetlenia sme navrhli tak, aby sa eliminovalo osvetlenie stien a všetok svetelný výkon bol nasvietený priamo na pracovnú plochu, kde je osvetlenie potrebné.

Ďalšou prioritou bola plne automatická regulácia osvetlenia, a to podľa okolitého vonkajšieho svetla, nakoľko má výrobná hala aj postranné okná. Majiteľa výrobnej haly sme odbremenili od kontroly zapnutých svetiel a zamestnanci už zbytočne nesvietia. resp. svietidlá nesvietia, ak to nie je nutné.

Senzor regulácie osvetlenia stráži požadované množstvo svetla, vďaka čomu ušetrí nemalé finančné prostriedky na elektrickú energiu. Takisto sa predĺži životnosť svietidiel, aj keď štandardne poskytujeme záruku 5 rokov.

Maximálne dosiahnuté osvetlenie je 800 lx. Na požiadavku majiteľa sme urobili osvetlenie tak, aby si pomocou diaľkového ovládania mohol nastaviť intenzitu osvetlenia podľa vlastných požiadaviek, ktoré sa líšia v závislosti od rôznych zložitých pracovných úkonov.

Dosiahnutá úspora

75%

Úspora emisií CO2

3.500 kg

Finančná úspora

2 150 € ročne

Návratnosť investície

1 rok

Projektové svietidlá

Napíšte nám

Staňte sa naším ďalším spokojným zákazníkom. Napíšte nám, prípadne nás navštívte. Pri šálke dobrej kávy sa dohodneme na ďalšej spolupráci.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.