Spoločnosť InLED

V spoločnosti InLED s.r.o. veríme v silu spolupráce a dôležitosť obchodných partnerstiev. Našou snahou je vytvoriť pre zákazníkov čo najefektívnejšie osvetlenie.

Sme mladá dynamická firma, ktorá prišla s nápadom, ako premeniť otázku úsporného osvetlenia na realitu. Vznikli sme spojením ľudí, ktorí majú 25-ročné podnikateľské skúsenosti, s mladými inovátormi, ktorí sa snažia vyriešiť problematiku osvetlenia a jeho dopadu na životné prostredie.

Naša vízia

Naším cieľom je ponúkať zákazníkom inovatívne riešenia v akejkoľvek oblasti osvetlenia. V dnešnej dobe je osvetlenie neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života. Našou víziou je robiť ho kvalitne a s ohľadom na životné prostredie.

Garancia kvality

Pri vývoji našich produktov sa zameriavame na výrobu širokého spektra kvalitných LED svietidiel. Vďaka garantovanej kvalite poskytovaných služieb, produktov a zákazníckeho servisu si budujeme vašu dôveru.

Slovenské produkty

Naše svietidlá vyrábame na západnom Slovensku, presnejšie v Senci. Z tých najlepších komponentov vytvárame rozsiahly sortiment, často šitý zákazníkovi na mieru. Našou prioritou je spokojnosť zákazníka.

História

Vytvoriť inovatívnu spoločnosť s dobrým zázemím trvalo roky. No ako hovorí konateľ spoločnosti InLED, Ing. Jozef Glavanič,

“my nikdy nebudeme spokojní, a to nás poháňa vpred”.

Viac sa dozviete priamo vo videu.

Napíšte nám

Staňte sa naším ďalším spokojným zákazníkom. Napíšte nám, prípadne nás navštívte. Pri šálke dobrej kávy sa dohodneme na ďalšej spolupráci.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.