Detail referencie

Výsledky

Pre spoločnosť Nerezové Materialy , presnejšie pre ich novú skladovaciu halu v Novom Meste nad Váhom, sme spravovali návrh LED osvetlenia s našimi svietidlami rady GP a PTU s automatickou reguláciou svietidla. Tieto svietidlá sú plne automatizované a pomocou senzorov reagujú na prísun denného svetla cez stropné svetlíky.

Zároveň sme aj v regálových uličkách navrhli regulačné senzory, ktoré budú snímať denné svetlo s detekciou pohybu a s časovým dobehom pre vypnutie svetiel. Vďaka tomu sa dosiahne maximálna úspora elektrickej energie.

V administratívnej budove, ktorá je súčasťou a prístavbou haly, boli do kancelárskych priestorov použité LED svietidlá-panely našej rady LP PRO pre montáž do kazetového stropu. Vonkajšiu časť osvetlenia okolo haly a parkovisko sme osadili LED reflektorovými svietidlami RLN PRO riadenými senzormi pre detekciu pohybu a časovým dobehom pre vypnutie svetiel.

Dosiahnutá úspora

58%

Úspora emisií CO2

10.010 kg

Finančná úspora

12 042 € ročne

Návratnosť investície

2 roky

Napíšte nám

Staňte sa naším ďalším spokojným zákazníkom. Napíšte nám, prípadne nás navštívte. Pri šálke dobrej kávy sa dohodneme na ďalšej spolupráci.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.