Detail referencie

Výsledky

V spoločnosti Plastiflex sme menili takmer všetky trubicové prachotesné svietidlá za nové, regulovateľné LED svietidlá. Samotnou výmenou sme dosiahli viac ako 60% úsporu, pričom vďaka tomu, že sú svietidlá regulovateľné, sa vie dosiahnuť ďalšia úspora.

Vymenili sme viac ako 600 kusov svietidiel a nahradili ich za svietidlá InLED PT 43W. Tieto svietidlá sa im veľmi osvedčili, nakoľko nielenže ušetrili nemalé výdavky, zároveň dosiahli lepšie osvetlenie vo výrobných a skladových priestoroch.

Čo sa týka návratnosti investície, vychádza maximálne do dvoch rokov, pričom potom sa ročne ušetria ďalšie nemalé financie, ktoré sa dajú investovať napríklad do technológií. Vďaka našim svietidlám viete dosiahnuť ideálnu úsporu a svietivosť.

Dosiahnutá úspora

60%

Úspora emisií CO2

28.400 kg

Finančná úspora

35 500 € ročne

Návratnosť investície

2 roky

Povedali o nás

Komunikácia a spolupráca s firmou InLED je na nadštandardnej úrovni.Ústretovosť a technická podpora pri realizácií testovaní vybraných svietidiel.Požiadavky na LED osvetlenie výrobných a kancelárskych priestorov splnili nad očakávania.Riešenia sú takmer ušité na mieru.

Logo Plastiflex Slovakia, spol. s r.o.

Ján K.

Plastiflex Slovakia, spol. s r.o.

Napíšte nám

Staňte sa naším ďalším spokojným zákazníkom. Napíšte nám, prípadne nás navštívte. Pri šálke dobrej kávy sa dohodneme na ďalšej spolupráci.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.