Úspora energií? Stavte na bezplatný audit osvetlenia!

20.11.2023

V dnešnom svete, kde každý krok smeruje k udržateľnej budúcnosti a efektívnejšiemu využívaniu zdrojov, je dôležité skontrolovať svoju spotrebu energií. Jednou z ciest ako ušetriť, je nechať si urobiť audit osvetlenia.

Späť na zoznam

Jedným z najčastejších aspektov, ktorý má značný vplyv na životné prostredie a výdavky, je práve osvetlenie. Optimálna cesta k úspore energie a financií je bezplatný audit osvetlenia, ktorý vám odhalí rezervy vášho súčasného osvetlenia a navrhne možnosti na zlepšenie. Rýchlo a efektívne!

Čo auditom získate?

Bezplatný audit osvetlenia je štúdia, ktorá poskytuje komplexný pohľad na vaše súčasné osvetlenie. Počas auditu InLED odborníci z oblasti svetelno-technickej analýzy vykonajú detailnú kontrolu vášho osvetlenia a jeho aktuálnej spotreby. Výsledok? Identifikujú oblasti, v ktorých môže dôjsť k úsporám energie a zlepšeniu celkového osvetlenia.

Ako audit prebieha?

Špecialisti vykonajú dôkladnú kontrolu vášho osvetlenia vrátane umiestnenia svietidiel a ich efektívnosti. Výsledky sú spracované do svetelno-technickej štúdie, ktorá poskytne podrobný obraz o aktuálnom stave osvetlenia. Vy tak získate všetky odpovede na otázky o vašom osvetlení. Dozviete sa všetko o jeho efektivite i spotrebe a obdržíte aj výpočet potenciálnych úspor, štúdia totiž poskytuje detailný prehľad  a čas návratnosti investície. Na základe všetkých získaných informácií vám pripravíme konkrétny návrh na vylepšenie vášho osvetlenia s dôrazom na efektivitu.

Chcete ušetriť?

Ak vás bezplatný audit osvetlenia zaujal, stačí nás kontaktovať alebo nám zanechať svoje kontaktné údaje. Naši odborníci vám radi poskytnú ďalšie informácie a zorganizujú audit presne podľa vašich potrieb. Tento krok je nielen cesta k tomu, ako ušetriť, ale vďaka efektívnejšiemu a šetrnejšiemu využívaniu energie prispieť aj k udržateľnej budúcnosti. 

Napíšte nám

Staňte sa naším ďalším spokojným zákazníkom. Napíšte nám, prípadne nás navštívte. Pri šálke dobrej kávy sa dohodneme na ďalšej spolupráci.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.