Prečo tvoríme vlastné LED svietidlá

04.09.2018

Keď sa rozhodnete pre LED svietidlá, vo väčšine obchodov so svietidlami môžete naraziť na rovnaké značky. Široký výber svietidiel môže mať svoje výhody, ale takisto nevýhody. Prečo sme sa rozhodli ísť svojou cestou a tvoriť vlastnú značku?

Späť na zoznam

LED svietidlá od InLED

V tomto smere sme už od začiatku chceli byť jedinečnými. Čo nás k tomu viedlo? Túžba po tom, odlíšiť sa od ostatných a prinášať našim klientom kvalitné LED svietidlá vlastnej značky.


Vieme, čo predávame

U nás si nekúpite žiadnu mačku vo vreci. Tým, že predávame vlastné produkty, si môžete byť istí ich kvalitou. Pri samotnej výrobe súčiastok a svietidiel sa snažíme o čo najefektívnejší výsledok, s ktorým budeme spokojní nielen my, ale najmä naši zákazníci.


Kvalitný servis priamo od výrobcu

Vďaka vlastnej výrobe dokážeme našim klientom poskytnúť ten najlepší servis. Kto sa predsa vo výrobkoch vyzná lepšie ako ich výrobca, však? Samozrejmosťou je krátka čakacia doba v prípade závad (pričom za rok máme menej ako 0,5 % reklamácií) a celkovo rýchle jednanie.


Pravidelné inovácie

Takisto je v našom prípade samozrejmá aj pravidelná kontrola výrobkov a ich neustále zlepšovanie. Náš tím tvorený technikmi, dizajnérmi a inovátormi vytvára riešenia pre konečný produkt tak, aby bol kvalitný, dizajnový a najmä praktický. Zároveň sa práve výrobou LED produktov snažíme vyriešiť problematiku osvetlenia a jeho dopadu na naše životné prostredie.


Ako hovorí náš konateľ spoločnosti, Ing. Jozef Glavanič, „My nikdy nebudeme spokojní, a to nás poháňa vpred.“


Všetko pre klientovu spokojnosť

Mnoho klientov potrebuje osvetlenie na mieru. Vďaka vlastnej výrobe sa vieme prispôsobiť a dodať im tak riešenie presne pre ich priestory. Čo je na tom všetkom ale najlepšie?


Ako hovorí náš obchodný manažér Tomáš Baráth, „Veríme tomu, čo robíme. Našou snahou je dodávať klientom sofistikované riešenia. Výrobou vlastných LED svietidiel vieme navrhnúť úsporné a efektívne riešenie, ktoré následne dokážeme aj zrealizovať. To sa neskôr odzrkadlí pri nákladoch na elektrickú energiu.“


Tvoríme pre vás

Teší nás, keď vidíme tú premenu priestorov, kde je šero, ba takmer tma, na presvetlené priemyselné haly či interiéry, ktorým dominujú naše nové LED svietidlá. Navyše, keď vieme, že tým naši klienti ušetria nemalé finančné prostriedky a náklady na elektrickú energiu, je to pre nás príjemným zadosťučinením.


Ak teda rozmýšľate nad výmenou starých svietidiel na šetrné a efektívne LED svietidlá, neváhajte sa na nás obrátiť.

Napíšte nám

Staňte sa naším ďalším spokojným zákazníkom. Napíšte nám, prípadne nás navštívte. Pri šálke dobrej kávy sa dohodneme na ďalšej spolupráci.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.