Novinky z InLED dílny - což přinášíme do roku 2021

08.11.2021

Náš tým techniků, designérů a inovátorů neustále vytváří nová LED řešení. Naší snahou je posouvat výrobu, kvalitu, design a praktičnost LED produktů směrem, který, bude mít příznivý dopad nejen na kvalitu života našich klientů, ale také na naše životní prostředí. Čemu jsme se věnovali v loňském roce a jaké novinky vám tak můžeme přinést letos?

Späť na zoznam

Inovace, které vás zaujmou


Stalo se vám už, že jste si zakoupili zboží a po uplynutí pár let ať už i několik měsíců jste nevěděli, odkud ho vlastně máte a dokdy na něj máte záruku? Tento problém řeší mnoho lidí. Někdy je přitom opravdu zdlouhavé a vyčerpávající hledat ve starých bločcích a fakturách daný produkt, zejména pokud nevíte ani rok, ve kterém jste jej zakoupili. Vymysleli jsme proto způsob, jak vám celý tento průběh hledání co nejvíce usnadnit.


Jedinečný QR kód na každém LED svítidle


Každé naše LED svítidlo má vlastní QR kód, a to přímo na tělese svítidla. Tento QR kód můžete kdykoli nascanovat pomocí jakéhokoli mobilního telefonu či zařízení, které tuto funkci podporuje. Co všechno z QR kódu zjistíte?

  • o jaký typ LED svítidla přesně jde
  • kdy bylo vyrobeno
  • dokdy vám na něj platí záruka
  • za kolik dní vám záruka vyprší

Kromě těchto informací máte v aplikaci 2 tlačítka. Jedno slouží k nahlášení případné závady a druhé ke koupi stejné LED svítilny v případě, že o něj máte zájem.


Nahlášení závady

Při nahlášení závady vám stačí vyplnit jméno a popsat závadu. Nejpozději do 24 hodin od odeslání se vám ozve náš pracovník. Ten s vámi vykomunikuje všechny detaily ohledně závady vaší LED svítilny, pošle u kurýra k vyzvednutí a následně se pokusíme vaši závadu co nejdříve vyřešit.
Přestože závadu nám nahlásí méně než 0,5 % klientů ročně, snažíme se o co nejrychlejší a nejjednodušší řešení v případě problémů. Díky QR kódu na každém našem produktu víte i případnou závadu vyřešit opravdu rychle a pohodlně.

Objednávka LED svítidla

V případě, že máte zájem o stejnou LED svítilnu, jako již máte, stačí opět načíst QR kód a stisknout příslušné tlačítko. Nejpozději do 24 hodin se vám ozve náš pracovník. Pokud by se stalo, že jste si danou LED svítilnu kupovali přes některého z našich partnerů, dáme vědět přímo jemu a odkážeme to na pracovníka, který to má u nich na starosti.


My nikdy nebudeme spokojeni, a to nás pohání vpřed.“


Motto, které mluví náš jednatel společnosti, Ing. Josef Glavanič, pohání každého z našeho týmu. Při návrzích a tvorbě LED svítidel a dalších našich produktů jdeme do absolutních detailů, jinak to není ani v případě zákaznického servisu. Na vašem názoru opravdu záleží Napadlo vám nějaké vylepšení, které byste u nás uvítali? Napište nám na inled@inled.sk. Budeme rádi za každou jednu připomínku, díky které můžeme naše produkty a služby posouvat blíže zákazníkovi.

Napíšte nám

Staňte sa naším ďalším spokojným zákazníkom. Napíšte nám, prípadne nás navštívte. Pri šálke dobrej kávy sa dohodneme na ďalšej spolupráci.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.