Novinky z InLED dielne - čo prinášame do roku 2021

22.01.2021

Náš tím technikov, dizajnérov a inovátorov neustále vytvára nové LED riešenia. Našou snahou je posúvať výrobu, kvalitu, dizajn a praktickosť LED produktov smerom, ktorý, bude mať priaznivý dopad nielen na kvalitu života našich klientov, ale aj na naše životné prostredie. Čomu sme sa venovali v minulom roku a aké novinky vám tak môžeme priniesť v tomto roku?

Späť na zoznam

Inovácie, ktoré vás zaujmú

Stalo sa vám už, že ste si zakúpili tovar a po uplynutí pár rokov či už aj niekoľko mesiacov ste nevedeli, odkiaľ ho vlastne máte a dokedy naň máte záruku?

Tento problém rieši mnoho ľudí. Niekedy je pritom naozaj zdĺhavé a vyčerpávajúce hľadať v starých bločkoch a faktúrach daný produkt, najmä, ak neviete ani rok, v ktorom ste ho zakúpili.

Vymysleli sme preto spôsob, ako vám celý tento priebeh hľadania čo najviac zjednodušiť.

Jedinečný QR kód na každom LED svietidle


Každé naše LED svietidlo má vlastný QR kód, a to priamo na telese svietidla. Tento QR kód môžete kedykoľvek nascanovať pomocou akéhokoľvek mobilného telefónu či zariadenia, ktoré túto funkciu podporuje.


Čo všetko z QR kódu zistíte?


  • o aký typ LED svietidla presne ide

  • kedy bolo vyrobené

  • dokedy vám naň platí záruka

  • za koľko dní vám záruka vyprší


Okrem týchto informácií máte v aplikácii 2 tlačidlá. Jedno slúži na nahlásenie prípadnej závady a druhé na kúpu rovnakého LED svietidla v prípade, že oň máte záujem.


Nahlásenie závady


Pri nahlásení závady vám stačí vyplniť meno a popísať závadu. Najneskôr do 24 hodín od odoslania sa vám ozve náš pracovník. Ten s vami vykomunikuje všetky detaily ohľadom závady vášho LED svietidla, pošle poň kuriéra na vyzdvihnutie a následne sa pokúsime vašu závadu čo najskôr vyriešiť.


Aj napriek tomu, že závadu nám nahlási menej ako 0,5 % klientov ročne, snažíme sa o čo najrýchlejšie a najjednoduchšie riešenie v prípade problémov. Vďaka QR kódu na každom našom produkte viete aj prípadnú závadu vyriešiť naozaj rýchlo a pohodlne.

Objednávka LED svietidla

V prípade, že máte záujem o rovnaké LED svietidlo, ako už máte, stačí opäť načítať QR kód a stlačiť príslušné tlačidlo. Najneskôr do 24 hodín sa vám ozve náš pracovník.

Ak by sa stalo, že ste si dané LED svietidlo kupovali cez niektorého z našich partnerov, dáme vedieť priamo jemu a odkážeme to na pracovníka, ktorý to má u nich na starosti.


My nikdy nebudeme spokojní, a to nás poháňa vpred.“


Motto, ktoré hovorí náš konateľ spoločnosti, Ing. Jozef Glavanič, poháňa každého z nášho tímu. Pri návrhoch a tvorbe LED svietidiel a ďalších našich produktov ideme do absolútnych detailov, a inak to nie je ani v prípade zákazníckeho servisu.


Na vašom názore naozaj záleží

Napadlo vám nejaké vylepšenie, ktoré by ste u nás uvítali? Napíšte nám na inled@inled.sk. Budeme radi za každú jednu pripomienku, vďaka ktorej môžeme naše produkty a služby posúvať bližšie k zákazníkovi.


Video :

 


Napíšte nám

Staňte sa naším ďalším spokojným zákazníkom. Napíšte nám, prípadne nás navštívte. Pri šálke dobrej kávy sa dohodneme na ďalšej spolupráci.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.