Klientska zóna - majte všetko poruke

29.11.2018

Nakupujete u nás prvý raz, alebo ste naším verným zákazníkom? V oboch prípadoch sme si pre vás pripravili vylepšenie, vďaka ktorému budete mať všetky dôležité informácie pohromade, a to dokonca nie je všetko. Reč je o klientskej zóne, ktorá vám vie ušetriť čas a ktorá vám pomôže nielen pri nákupe našich produktov. Poďme sa na ňu bližšie pozrieť.

Späť na zoznam

Klientska zóna prináša mnoho výhod


Na to, aby ste u nás nakúpili, nemusíte byť nikde registrovaní. Prináša to však so sebou mnoho benefitov. Pri zriaďovaní klientskej zóny sme sa totiž riadili nielen pocitmi, ale hlavne pripomienkami a požiadavkami našich klientov. Vznikol tak systém, vďaka ktorému máte všetky informácie pokope. Pozrime sa, čo konkrétne v ňom nájdete.Prístup ku všetkým produktom aj s cenami


Na našej webstránke si viete stiahnuť katalóg a z neho si následne vybrať, o čo máte záujem, prípadne svoj nákup konzultovať s našimi obchodnými zástupcami. Nájdete tam základné informácie o produkte. Čo tam však nenájdete, je ich cena.


V klientskej zóne nájdete všetky naše produkty aj s podrobným popisom, ich technickými údajmi, parametrami a aj aktuálnymi cenami.

Prehľad o tom, koľko ušetríte


Zaujímavosťou a zároveň veľkým pomocníkom pri výbere našich LED svietidiel pre vás môže byť kalkulačka, vďaka ktorej viete jednoducho a rýchlo zistiť, koľko môžete s našimi produktami ušetriť na elektrine.
Jednoduchá objednávka


V klientskej zóne si máte možnosť naše produkty jednoducho objednať. Ak potrebujete s výberom poradiť, neváhajte nás kontaktovať cez telefónne číslo, e-mail, prípadne cez chat priamo na našej webstránke.


Výhodou objednávania cez klientsku zónu je prehľad vašich objednávok. Na jednom mieste tak máte pohromade všetky vaše objednávky, ich číslo, aktuálny stav a celkovú cenu.

Všetko na jednom mieste


Patríte k tým, ktorí nikdy nevedia, kam dali záručné listy? V našej klientskej zóne sme mysleli aj na tento prípad. Okrem prehľadu všetkých objednaných produktov nájdete v sekcii Záručné listy všetky podstatné informácie, ako je dátum predaja, kontaktná osoba či dátum, kedy vám na produkty končí záruka.


Ako sa prihlásiť?

Zaujala vás naša klientska zóna, no neviete, ako sa prihlásiť? Kontaktujte nás, napríklad cez email, a my vás do nej radi pozveme. S prihlasovacím linkom budete mať následne prístup, vďaka ktorému si viete objednať tovar a všetky objednávky si aj spätne pozrieť. Budete tu mať uložené záručné listy ku kupovaným svietidlám plus kalkulačku, vďaka ktorej si vypočítate, koľko ušetríte na elektrine. Všetko pod jednou strechou.


Sme tu pre vás

Máte ešte nejaké nezodpovedané otázky, prípadne máte k našej klientskej zóne nejaké pripomienky? V tom prípade nás neváhajte kontaktovať. Našou snahou je spraviť všetko preto, aby sme vám spríjemnili celý nákupný proces.


Napíšte nám

Staňte sa naším ďalším spokojným zákazníkom. Napíšte nám, prípadne nás navštívte. Pri šálke dobrej kávy sa dohodneme na ďalšej spolupráci.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.