10 rokov ubehlo ako voda

16.03.2022

Pamätáme si naše začiatky, predaj nášho prvého svietidla, ktorého zloženie, výrobu a prepravu zákazníkovi riešil jeden človek. Kto by si bol pomyslel v tom čase, že o 10 rokov bude mať InLED svojich skvelých zamestnancov a svietidlá, ktoré prežijú viac ako naše prvé pokusy.

Späť na zoznam

Bol to sen, vízia za ktorým si naši zakladatelia tvrdo išli a nevzdali sa pri prvých problémoch. Vedeli, že vyskytnuté prekážky, závady vtedajších svietidiel ich posunie na inú úroveň. Učili sa spolu s vývojom produktov. Vďaka tomu sa InLED stal značkou, ktorú vystihujú hlavne pozitívne prívlastky.

Vedeli, že chcú ponúkať svietidlá vyššej triedy no vedeli aj to, že aj ich cena bude musieť byť relevantná kvalite. Boli si istí svojimi výrobkami a tak rozšírili portfólio InLED-u o ďalšie a ďalšie svietidlá.

Môžeme v súčasnosti povedať, že nás táto cesta naučila pracovať s kvalitou a najmä prozákazníckym prístupom. Každý jeden zamestnanec InLED-u  vie, čo sú základné piliere spoločnosti a na čo staviame. Najdôležitejším bodom je spokojnosť zákazníka, preto staviame na kvalitné výrobky. Všetci, čo s nami spolupracujú musia byť s týmto faktom stotožnení. V opačnom prípade nevedia s nami držať krok. Čo sľúbime aj dodržíme.

InLED je viac ako obyčajná spoločnosť. Tak ako naši zákazníci, sú pre nás dôležití aj naši zamestnanci. Im môžeme ďakovať za to, že InLED funguje a ďalej sa rozvíja. Veď je to už neuveriteľných 10 rokov. Dbáme aj o ich spokojnosť a môžeme smelo tvrdiť, že každú má svoju prácu rád. Ľudskosť a pochopenie je to čo u nás nesmie voči nim chýbať. Otvorení sme aj nápadom našich zamestnancov a aj práve preto majú pocit, že sú súčasťou jedného celku, ktorým je InLED.

 

Prajeme nám ďalších X rokov v takomto super tíme a prajeme si ďalších skvelých kolegov, pretože spolu s nimi dokážeme ešte viac. Pre Vás- pre  spokojnosť našich zákazníkov. 

Napíšte nám

Staňte sa naším ďalším spokojným zákazníkom. Napíšte nám, prípadne nás navštívte. Pri šálke dobrej kávy sa dohodneme na ďalšej spolupráci.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.