Rozhovor pre bizref.sk

 • Rozhovor pre bizref.sk

  Rozhovor pre bizref.sk

  Ako ste sa dostali k výrobe LED svietidiel?

  Nastalo to pred 5 rokmi, kedy sme sa svojím ponúkaným sortimentom odčlenili zo spoločnosti SGH. Tá už od roku 2001 predávala LED žiarovky. InLED sa neskôr preorientovala z predaja žiaroviek na výrobu LED svietidiel pre priemysel, čo nás posunulo ďalej. Stali sme sa silnými hráčmi nielen na slovenskom trhu.

   

   

  1. Čím vynikajú slovenské svietidlá InLED?

  Naše svietidlá sú známe svojou kvalitou a zároveň použitými materiálmi. Medzi našich zamestnancov patria kvalitne vyškolení zamestnanci, ktorí si dávajú záležať na výrobe všetkých súčastí našich LED svietidiel. Našou pridanou hodnotou je taktiež servis a prístup ku zákazníkovi. Odlišuje nás to od rôznych ďalších výrobcov, sme maximálne zákaznícky orientovaní.

   

  2. Z akých krajín máte najviac odberateľov?

  Medzi našich odberateľov patrí výrobný aj súkromný sektor. Naši klienti pochádzajú najmä zo Slovenska, Českej republiky a Rakúska. Snažíme sa im neustále dodávať kvalitne vyrobené svietidlá, ktoré im zlepšia fungovanie vo firme a  vytvárajú im lepšie pracovné prostredie.

   
  3. Poznajú vás bežne aj v zahraničí alebo ste orientovaní primárne na slovenský trh?

  Pretože je naša spoločnosť momentálne vo fáze rastu, snažíme sa orientovať najmä na slovenský a český trh. Zastávame totiž filozofiu, že radšej toho robiť naraz menej a kvalitne, ako veľa a nekvalitne (rovnako to berieme aj pri výrobe našich produktov). Našu budúcnosť však tvorí výraznejšie rozšírenie aj na zahraničných trhoch ako sú napríklad: Rakúsko a Maďarsko.

   
  4. Skúste povedať ľuďom, prečo by mali vo svojich domácnostiach a firmách používať LED svietidlá.

  Hlavným dôvodom je úspora. LED svietidlá dokážu ušetriť 50 – 60 % nákladov na elektrickú energiu. Taktiež vynikajú dlhou životnosťou, čo znamená, že žiarovky nemusíte meniť . Ušetríte nielen čas, ale aj finančné prostriedky. Navyše, pri masívnom využití LED svietidiel napr. vo firme ušetríte ešte viac. Vo výrobných halách sa totiž častokrát svieti vo dne v noci, čím je úspora ešte výraznejšia.

   
  5. Čo plánujete do budúcnosti, možno väčšie rozšírenie výroby LED svietidiel aj pre domácnosti?

  Naša spoločnosť sa primárne venuje priemyselným osvetleniam, ale v našom portfóliu sa nachádzajú svietidlá aj do administratívnych budov. Okrem spomínanej filozofie orientácie na kvalitu a nie kvantitu zastávame aj názor, že ak chceme niečo robiť na 100 %, najlepšie je sústrediť sa na 90 % na jednu cieľovú skupinu – v našom prípade na priemyselníkov.

   
  6. Disponujete certifikátmi kvality, prípadne ako rozoznať kvalitné svietidlo od nekvalitného?

  Samozrejme, naše svietidlá disponujú certifikátmi, ako sú Vyhlásenia o zhode elektromagnetickej kompatibility alebo elektrickej bezpečnosti.

  Je to naša vizitka, preto si nedovolíme robiť niečo iba na polovicu.

  Comments are closed.

 • Zaujala Vás naša ponuka? Napíšte nám a my Vás budeme kontaktovať
 • Tento web spracováva súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Viac informácií