O spoločnosti

Spoločnosť InLED

My nikdy nebudeme spokojní a to nás poháňa vpred! - Jozef Glavanič, CEO

Sme mladá dynamická firma, ktorá vznikla spojením ľudí s 25 ročnými podnikateľskými skúsenosťami a mladých inovátorov s nápadom, ako premeniť otázku úsporného osvetlenia na realitu. Kvalitné osvetlenie je v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou každodenného života a našim cieľom je ponúknuť zákazníkom inovatívne riešenia v akejkoľvek oblasti a problematiky osvetlenia.

 

Pri vývoji našich produktov pokrývame široké spektrum kvalitných LED svietidiel a zameriavame sa primárne na kvalitné komponenty, z ktorých u nás na Slovensku, vyrábame rozsiahly sortiment šitý zákazníkovi na mieru.

 

Našim cieľom je spokojnosť zákazníka nielen v deň nákupu ale zaručenou kvalitou, službami a zákazníckym servisom si vybudovať vašu dôveru.

 

Tešíme sa na spoluprácu !

inled viki
hbt-reflektor-tomi

Spolupráca

 • Veríme

  V spoločnosti InLED s.r.o veríme v silu spolupráce a dôležitosť obchodných partnerstiev.

 • Ponúkame

  Ponúkame výhodné obchodné podmienky, možnosti realizácie a plnej technickej podpory projektov, distribúcie či sprostredkovania svetelnej techniky.

 • Prečo InLED?

  Kvalita je u nás prvoradá, naše produkty sú výrábane s komponentov najvyššej kvality
  Exkluzívne obchodné podmienky a zmluvné ceny
  Komplexná technická podpora a konzultácia pri návrhoch a realizácii
  Náš tím s individuálnym prístupom a možnosťami konzultácií

 • Zaujala Vás naša ponuka? Napíšte nám a my Vás budeme kontaktovať
 • Tento web spracováva súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Viac informácií