NOVINKA InLED RLN PRO

 • NOVINKA InLED RLN PRO

  NOVINKA InLED RLN PRO

  „My nikdy nebudeme spokojní, a to nás poháňa vpred“ – takto znie naše heslo, ktoré vystihuje fungovanie našej spoločnosti.

  Neustále uvažujeme čo a ako by sme mohli vylepšiť, čím si získať konkurenčnú výhodu a čo nové ponúknuť našim zákazníkom.

   

  Po úspešnom zavedení svietidla InLED GP, ktorým sa mimoriadne darí, sme minulý rok  rozšírili našu produktovú radu aj o prachotesové svietidlá ako sú InLED PT, PTS, PTS SQUARE/ROUND a PTU.

   

   

  Stále však bádame s čím uspokojiť našich zákazníkov. Keďže je inovácia  v dnešnom svete nevyhnutná a my máme nové nápady radi,  rozhodli sme sa tentokrát pre tzv. vynovenie reflektorov RL PRO.

   

   

  Svietidlá RL PRO sú veľmi obľúbené a často využívané pri osvetlení hál, športovísk, telocviční alebo iných vonkajších a vnútorných        priestorov.

   

  Nová verzia reflektorov nesie názov InLED RLN PRO. Ich využitie je identické so svietidlami RL PRO, prvotne sa však líšia svojím príkonom.

   

  Zatiaľ čo RL PRO ponúkame v príkonoch 20W, 30W, 50W, 70W, 100W a 200W, RLN PRO je v prevedeniach 20W, 30W, 50W, 80W, 100W, 150W a 200W.

   

  Čo sa týka ďalšieho vylepšenia svietidla CREE LED čipy sme v tomto prípade nahradili  LG LED čipmi.

   

  Musíme spomenúť aj to, že sa tieto svietidlá odlišujú  váhou a aj dizajnom. Reflektory RLN PRO sú ľahšie, pretože ich samotné teleso je užšie ako pri pôvodnej verzii.

   

   

  Tým navodzujú krajší dizajn a pôsobia elegantnejšie, veď posúďte sami ….

   

  https://www.inled.sk/led-svietidla/portfolio-category/rln-pro/

   

  Reflektor RL PRO však naďalej zostáva robustným svietidlom pre priemysel, kde sa vyžaduje bezproblémové fungovanie aj pri okolitej teplote  65° C. RLN PRO je určené maximálne do teploty +40 °C.

   

  Comments are closed.

 • Zaujala Vás naša ponuka? Napíšte nám a my Vás budeme kontaktovať
 • Tento web spracováva súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami. Viac informácií